  • TRT8-A2/A230 реле затримки (ON) 16A AC 230B 2 контактні групи TOSUNLux
      Країна-виробник: Китай
      1 056.00грн 760.32грн
      Характеристики
      • Серія: TRT8
      • Тип виробу: Реле часу
      • Номінальний струм комутації, А: 16
    • Програма привілеїв на продукцію виробника TOSUNlux™
      • Спеціальні умови для зареєстрованих клієнтів
      • Швидка та проста реєстрація
      • Доступ до персональних знижок після реєстрації
      Після  реєстрації  для вас відкриється персональна ціна!
      Сертифікат
      Знижки
      Діють знижки від суми замовлення у кошику, умови за посиланням.
      Зв’язок з нами
      Умови
      • Працюємо по предоплаті
      Оплата
      • Оплата картою
      • PrivatBank MonoBank LiqPay VISA Verified by VISA Mastercard
      • Безготівковий розрахунок за рахунком з ПДВ (для ТОВ, ФОП та інші)
      Доставка
      • Самовивіз зі складу у Києві можливий лише після узгодження з менеджером.
      • Новая Почта Delivery
      Захист покупки
Однофункціональне реле з можливістю установки часу потенціометром.
На вибір 2 функції: A: Затримка УВІМК
OB: Затримка FF
Шкала часу 0,1 с-10 днів, розділена на 10 діапазонів.
Стан реле відображається світлодіодом.
1-МОДУЛЬ, монтаж на DIN-рейку.
Технічні параметри
Модель
TRT8-A1/B1
TRT8-A2/B2
функція
A: затримка ON; B: затримка OFF
Термінали живлення
А1-А2
Діапазон напруги
W240
AC/DC 12-240 В (50-60 Гц)
Тягар
Діапазон напруги
A230
230 В змінного струму (50-60 Гц)
Споживана потужність
Змінний струм макс. 6 ВА/1,3 Вт
Змінний струм макс. 6 ВА/1,9 Вт
Допуск напруги живлення
-15%;+10%
Індикація постачання
Зелений світлодіод
Часові діапазони
0.1s-10days, ON, OFF
Налаштування часу
Потенціометр
Часове відхилення
10%-механічна настройка
Повторіть точність
0,2% - стабільність заданого значення
Температурний коефіцієнт
0,05%/°C, при=20 ℃ (0,05%°F, при=68°F)
Вихід
1xSPDT
2xSPDT
Поточний рейтинг
1x16A(AC1)
2x16A(AC1)
Напруга комутації
250 В змінного струму/24 В постійного струму
Мін.розривна здатність DC
500 мВт
Індикація виходу
Червоний світлодіод
Механічне життя
Електричний ресурс (AC1)
Скинути час
макс.200 мс
Робоча температура
від -20 ℃ до +55 ℃ (від -4 F до 131 ° F)
Температура зберігання
 від -35°C до +75°C (від -22°℉ до 158°℉)