  • Силовий автоматичний вимикач TSM4-1600M 70kA/400B 1600A 3P TOSUNLux
      Країна-виробник: Китай
      Уточнити ціну
      Характеристики
      • Серія: TSM4
      • Тип виробу: Корпусний автоматичний вимикач
      • Умови використання: АС
      • Кількість полюсів: 3
      • Номінальний струм, А: 1600
      • Здатність відключення, кА: 70
      • Частота струму, Гц: 50
      • Вид розчеплювача: Тепловий та електромагнітний
      • Можливість регулювання уставки: Ні
      • Ступінь захисту IP: 20
    • Програма привілеїв на продукцію виробника TOSUNlux™
      • Спеціальні умови для зареєстрованих клієнтів
      • Швидка та проста реєстрація
      • Доступ до персональних знижок після реєстрації
      Після  реєстрації  для вас відкриється персональна ціна!
      Сертифікат
      Знижки
      Діють знижки від суми замовлення у кошику, умови за посиланням.
      Зв’язок з нами
      Умови
      • Працюємо по предоплаті
      Оплата
      • Оплата картою
      • PrivatBank MonoBank LiqPay VISA Verified by VISA Mastercard
      • Безготівковий розрахунок за рахунком з ПДВ (для ТОВ, ФОП та інші)
      Доставка
      • Самовивіз зі складу у Києві можливий лише після узгодження з менеджером.
      • Новая Почта Delivery
      Захист покупки
Автоматичний вимикач у литому корпусі серії TSM4 застосовується для електричних мереж до 1000В, номінальної робочої напруги до 400 В, номінального робочого струму до 800 А,