  • Корпусний автомат постійного струму TSM3-320DC 320А 2P 1000B TOSUNLux
      Країна-виробник: Китай
      5 500.00грн 3 960.00грн
      Характеристики
      • Серія: TSM3-DC
      • Тип виробу: Корпусний автоматичний вимикач
      • Умови використання: DC
      • Кількість полюсів: 2
      • Номінальний струм, А: 320
      • Здатність відключення, кА: 50
      • Частота струму, Гц: 50
      • Вид розчеплювача: Тепловий та електромагнітний
      • Можливість регулювання уставки: Ні
      • Рід струму: постійний
      • Ступінь захисту IP: 20
    • Програма привілеїв на продукцію виробника TOSUNlux™
      • Спеціальні умови для зареєстрованих клієнтів
      • Швидка та проста реєстрація
      • Доступ до персональних знижок після реєстрації
      Після  реєстрації  для вас відкриється персональна ціна!
      Сертифікат
      Знижки
      Діють знижки від суми замовлення у кошику, умови за посиланням.
      Зв’язок з нами
      Умови
      • Працюємо по предоплаті
      Оплата
      • Оплата картою
      • PrivatBank MonoBank LiqPay VISA Verified by VISA Mastercard
      • Безготівковий розрахунок за рахунком з ПДВ (для ТОВ, ФОП та інші)
      Доставка
      • Самовивіз зі складу у Києві можливий лише після узгодження з менеджером.
      • Новая Почта Delivery
      Захист покупки
Автоматичний вимикач у литому корпусі серії TSM3-DC застосовується в електричних мережах постійного струму номінальної робочої напруги до 1500 В, номінального робочого струму до 800 А для захисту мереж та обладнання від перевантаження та короткого замикання.
Товар відповідає вимогам ДСТУ EN 60947-2.
Характеристики:
Модель TSM3-125DC TSM3-320DC TSM3-400DC
Номінальний струм In(A)
Кількість полюсів 2 2 3 2 3
Номінальна робоча напруга Ue (V)DC 250 500 500 1000 1500 250/500 750/1000 1250/1500 1250/1500
Номінальна напруга ізоляції  Ui (V) 750 1250 1500 1500
Номінальна імпульсна напруга Uimp (kV) 8 8 12 12
Максимальна здатність
відключення КЗ Icu(KA)
H Type 40 40 (5мс) 50 20 20 70 40 20 20①        40②
R Type           85 60 40 40①        50②
Робоча здатність
відключення КЗ Ics (KA)
H Type Ics=100%lcu
R Type
Тип підключення
Вхідний зверху і вихідний знизу, вхідний зверху і вихідний знизу (2P, 320/3P)
Вхідний та вихідний знизу, вхідний та вихідний зверху (3P)
Функція ізоляції Так
Температура експлуатації -40℃ ... +70℃