  • Автомат постійного струму TSB5-63DC 2P 63A 6kA 500B TOSUNLux
      Країна-виробник: Китай
      484.00грн 348.87грн
      Характеристики
      • Серія: TSB5-63DC
      • Тип виробу: Модульний вимикач
      • Час-струмові характеристики: C
      • Умови використання: DC
      • Кількість полюсів: 2
      • Номінальний струм, А: 63
      • Здатність відключення, кА: 6
      • Тип монтажу: На DIN рейку
      • Рід струму: постійний
      • Робоча напруга (В): 500
    • Програма привілеїв на продукцію виробника TOSUNlux™
      • Спеціальні умови для зареєстрованих клієнтів
      • Швидка та проста реєстрація
      • Доступ до персональних знижок після реєстрації
      Після  реєстрації  для вас відкриється персональна ціна!
      Сертифікат
      Знижки
      Діють знижки від суми замовлення у кошику, умови за посиланням.
      Зв’язок з нами
      Умови
      • Працюємо по предоплаті
      Оплата
      • Оплата картою
      • PrivatBank MonoBank LiqPay VISA Verified by VISA Mastercard
      • Безготівковий розрахунок за рахунком з ПДВ (для ТОВ, ФОП та інші)
      Доставка
      • Самовивіз зі складу у Києві можливий лише після узгодження з менеджером.
      • Новая Почта Delivery
      Захист покупки
Вимикачі відповідають вимогам ДСТУ EN 60947-2
Характеристики:
Кількість полюсів 1P, 2P, 3P, 4P
Номінальний струм (A) 6, 10, 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63, 80
Робоча напруга, В (АС) 1P - 250В; 2P - 500В; 3P - 750В; 4P - 1000В
Тип розчеплювача Тепловий, електромагнітний
Характеристика кривої DC
Комутаційна здатність lcn:(A) 6.000 A (6kA)
Клас обмеження по струму I2t: 3 (відповідно до IEC/EN 60898-1)
Номінальна напруга ізоляції, [Ui]  800 В
Механічна зносостійкість, циклів 20.000
Момент затягування M5 2.5N.m Ⅱ
Ступінь захисту  IP20 (IEC 60529)
IP40 (корпус модуля)
Робоча температура -20 ... +70°C