Кошик
427 відгуків
Працюємо для вас! Знижки на Кабель ЗЗЦМ, ОДЕСКАБЕЛЬ. ГОСТ!Подивитися знижку
+380976586231
+380976586231
+380976586231
Отдел продаж - многоканальный
+380508508973
Отдел продаж
Україна Київ

Кабельнесущие системи

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 16

В даний час кожна будівля має кабельнесущие системи. Це дозволяє забезпечити підведення магістралей різного призначення:

  • електротехнічної проводки;
  • телефонних ліній;
  • телевізійних і комп'ютерних мереж;
  • сигналізацій і т. п.

При цьому, вироби значно спрощують структуру магістралей, надаючи систем естетичність, дозволяючи упорядкувати розташування проводів і/або кабелю, надійно закріпивши їх у потрібному місці. Цим обумовлюється і широта експлуатації — всередині офісних будівель, житлових будинків, на території виробництв і т. п.

Системи кабельних трас: вимоги

Кабеленесущие системи являють собою складні системи, призначені для монтажу кабелю або проводу всередині будівлі або в інших місцях, де це необхідно. Траси представляють собою металеві кріплення з різними технічними показниками. Як правило, вони мають кілька роз'ємів, розрахованих на провід та кабель певного перерізу. Тому, щоб правильно вибрати елементи кабельнесущіх систем, необхідно знати:

  • перетин дроту/кабелю для гарантії надійного кріплення;
  • масштабність майбутньої кабельної системи з метою правильного вибору кабелю, відповідного до нього лотка тощо;
  • умови експлуатації (на вулиці, виробництво, житлове приміщення тощо).

Щоб гарантувати надійність створених кабельсистем, необхідно вибирати лотки, які відповідають державним стандартам, нормам пожежної безпеки (це підтверджують сертифікаційні документи). При цьому, слід не забувати про якість самого кабелю.

Ціна кабельнесущіх систем

Купити кабеленесущие системи високої якості пропонується в компанії Билмакс. В даний час ми реалізуємо електротехнічне устаткування вищої якості, але за доступними цінами. Системи кабельних трас мають усі сертифікати відповідності, що підтверджують їх надійність — не дивно, що наша продукція по праву є однією з кращих в Україні. Більш того, системи кабельних трас ціна – доступна. Переконайтеся в цьому самі — в онлайн каталозі представлений повноцінний асортимент даних елементів. Оформити покупку можливо вже зараз, і перш ніж купити кабеленесущие системи, ознайомтеся з їх докладним описом і характеристиками. Ми забезпечимо для вас оперативну доставку і запропонуємо вигідні умови для подальшого співробітництва.

Меню
Виробник
  • 423
+380976586231
Kyivstar
+380508508973
Vodafone
Інтернет-магазин "ЕлектроЛенд"
Україна Київ
Прием заказов через сайт круглосуточно.
Мапа